شرکت پایدار بتن شرق از سال 1376 فعالیت خود را در زمینه تولید بتن آماده و قطعات بتنی آغاز نمود و امروزه یکی از برترین شرکت های تولید کننده بتن آماده و قطعات بتنی عضو انجمن صنفی بتن می باشد.
شرکت پایدار بتن شرق در راستای برنامه های توسعه خود را در ارائه محصولات جدید، تحقیقات بسیاری در زمینه بتن های رنگی، بتن سبک، بتن سخت و بتن های تزئینی و دکوراتیو داشته است و امروزه موفق به تولید دیوار پیش ساخته طرحدار دو رو نما با رنگ های بسیار زیبا و طراحی جذاب و نیز اجرای بتن کف و بتن های تزئینی شده است که مورد استقبال فراوان مشتریان قرار گرفته است.
این شرکت در راستای کسب موفقیت های پی در پی، در سال 1388 موفق به اخذ گواهینامه اجرای بتن های تزئینی و رنگی در کف سازی به روش استمپ از شرکت اینکریت سیستم (Increte Systems) در کشور آمریکا شد.
هدف اصلی مجموعه مدیران و پرسنل شرکت پایدار بتن شرق، ارتقاء روز افزون توانمندی ها در ارائه محصولاتی با کیفیت برتز و خدمت رسانی مطلوبتر به جامعه و رضایتمندی مشتریان می باشد که با یاری خداوند تا کنون در این مسیر گام نهاده و از این پس نیز ادامه راه خواهد داد. حال بعد از 18 ماه تحقیق و توسعه در زمینه بتن های (GFRC/GRC) مسلح شده توسط الیاف شیشه پا به عرصه تولید و اجرا نهادیم.
برای اولین قدم، بعد از توافق با مجموعه محترم نمایشگاه های بین المللی مشهد در زمستان 1396 جهت تولید و اجرای نمای پروژه نمازخانه نمایشگاه بین المللی مشهد شروع به اقدام نمودیم که با همکاری دفتر فنی نمایشگاه بین المللی مشهد موفق به تولید و اجرای 800 متر مربع نمایی با طراحی بی نظیر و منحصر بفرد شدیم.

بتن آرمه شیشه‌ای یکی از تطبیق‌پذیرترین و منعطف ترین انواع مواد ساخت‌وساز موجود در اختیار مهندسان و معماران است. جی‌آرسی که در قرن بیستم توسعه یافته است برای بیش از 30 سال سهم به سزایی در اقتصاد، فناوری و زیبایی‌شنایی ساختمان‌های مدرن در سراسر جهان داشته است. جی‌آرسی ماده خالصی نیست بلکه خانواده‌ای از مواد کامپوزیتی تقویت شدة پایه سیمانی در ترکیب با فایبرگلاس‌های قلیایی مقاوم است که شرایط تغییر و مناسبسازی برای بهره‌برداری در کاربردهای مختلف مهندسی را دارا است.
می‌توان محصولات جی‌آرسی را تا مقاطعی به نازکی 6 میلیمتر (یک چهارم اینچ) شکل داد؛ بنابراین وزنشان به مراتب کمتر از فرآورده‌های بتنی پیش‌ساختة سنتی است. طراحی و ساخت فرآورده‌های جی‌آرسی تحت پوشش استانداردهای بین‌المللی که در اروپا، آفریقا، آسیا و استرالیا تبیین شده اند، قرار دارد. جی‌آرسی در بیش از 100 کشور تولید می‌گردد.